KONST / Litografier / Grafiskt blad 10526375
nr 1052 6375
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Grafiskt blad, Sven X:et Erixson (1899-1970), onumrerad, subject: 25x44,
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 augusti 2016
kl 18:47:12
28/8 21:16:39
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson